شینگل تیمبرلاین گف (GAF)

شینگل تیمبرلاین گف

شینگل تیمبرلاین گف نوعی پوشش سقف شیبدار است که با لایه فایبرگلاس به عنوان مقاومت دهنده تولید می شود. این نوع از پوشش بام با نوعی قیر مخصوص اشباع می شود که کیفیت بسیار بالایی دارد و از دانه های معدنی (Slates) با رنگ های متنوع پوشانده شده است. این محصول برای سقف های شیبدار با شیب ۳۰% به بالا کاملاً ایده آل است و برای پوشش دیوار های عمودی نیز کاربرد دارد. از مزایای مهم این پوشش سقفی می توان به طرح بندی و رنگ بندی بسیار گسترده آن اشاره کرد. از دیگر مزایای این پوشش سقفی انعطلاف پذیری بالای آن است، از همین رو این نوع از شینگل در طرح های سقف شیبدار پیچیده به راحتی قابل اجرا است. شینگل تیمبرلاین گف یک سیستم قابل اعتماد در برابر عوامل خارجی مانند باد های بسیار قوی است و برای سال های طولانی نیازی به نگهداری ندارد. نکته قابل توجه این است که این شینگل یکی از معدود پوشش های سقف شیبدار است که بعد از نصب، بدون آن که آب بندی سقف دچار مشکلی شود، می توان روی آن تردد کرد.

شینگل تیمبرلاین محصول گف  (GAF)

شینگل تیمبرلاین گف

گف  (GAF) از پیشرو ترین و بزرگ ترین  شرکت های فعال در زمینه پوشش های ساختمانی  است. این شرکت کار خود را از سال ۱۸۸۶ در ایالات متحده آمریکا آغاز کرد و هم اکنون فروشی بیش از ۳ میلیارد دلار در سال دارد، این شرکت با دوازده کارخانه و بیش از ۳۰۰۰ پرسنل محصولاتش را به کشور های متعددی صادر می کند و از نظر موقعیت اقتصادی و تجاری جایگاه ویژه ای دارد. شرکت گف از سال ۱۹۹۱ یک تکنیک جدید و منحصر به فرد در تولید لایه های شینگل ابداع کرد که باعث تولید شینگل هایی با عمق و ابعاد و رنگ های متنوع تر گردید. پس از آن در سال ۲۰۰۳ اولین غشا های پلی اولفین را برای کاهش هزینه های سقف به این صنعت معرفی نمود. در مجموع شرکت گف روش های نوینی را در ساخت شینگل از گذشته تا کنون ابداع کرده است و به عنوان پیشگام تغییرات زیادی در این صنعت شناخته می شود. گارانتی های مادام العمر و طولانی مدتی که گف ارائه می دهد، تنها یکی از نشانه های کیفیت کار آن است.

اجزای نصب شینگل گف (GAF) تیمبرلاین

شینگل تیمبرلاین گف

شینگل گف (GAF)  تیمبرلاین از شش لایه برای نصب تشکیل شده است. این لایه ها به ترتیب عبارت اند از:

 • شینگل مادام العمر: شرکت گف با بهره بردن از تکنولوژی های پیشرفته و به روز دنیا توانسته است محصولی را ارائه دهد که عمر بالا و مقاومتی بی نظیر دارد. این لایه از شینگل گف ضامن این دوام بالا است.
 • لایه مانع نشت: دومین لایه که روی لایه قبلی قرار می گیرد، با مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی نامناسب، باعث افزایش طول عمر و حفظ سلامت سقف خواهد شد.
 • شینگل نوار استارتر: این بخش مقاومت سقف را در برابر طوفان و باد های شدید نواحی سردسیر بالا می برد.
 • لایه محافظ عرشه سقف: این لایه نقش مهمی در استحکام سقف دارد و در واقع لایه اصلی زیرسازی سقف شیروانی است. محافظ عرشه سقف ضد رطوبت است و با کیفیت بسیار زیادی ساخته می شود.
 • لایه تهویه زیر شیروانی: لایه تهویه زیر شیروانی رطوبت و حرارت اضافی را حذف می کند و از این طریق به بهره وری انرژی در ساخت بنا کمک خواهد کرد.
 • شینگل کلاهک پشته: آخرین لایه شینگل گف بخشی است که روی کلاهک پشته قرار می گیرد. این قسمت زیبایی سقف را تضمین می کند و محل اتصال دو سطح شینگل است.

اجزای ساخت شینگل تیمبرلاین گف  (GAF)  

اجزای ساخت شینگل تیمبرلاین گف (GAF)

همان طور که پیش تر گفته شد، شینگل تیمبرلاین گف  (GAF)  کیفیت بسیار بالایی دارد و در ساخت آن از تکنولوژی های پیشرفته ای استفاده می شود. طراحان این نوع پوشش سقف، برای بالا بردن دوام و مقاومت آن از اجزایی مثل ذرات سنگ ریزه سرامیکی، فرآورده های نفتی مهندسی، فایبر گلاس و چسب های مخصوصی برای اتصال شینگل بهره می برند. این اجزا به صورت لایه لایه روی هم قرار می گیرند و باعث افزایش طول عمر و دوام شینگل تیمبرلاین گف  (GAF) می شوند. هر کدام از این متریال ها نقش خاص خود را در میزان کیفیت این نوع پوشش سقفی دارند.

مزایا شینگل گف (GAF) تیمبرلاین

مزایا شینگل گف (GAF) تیمبرلاین

 • زیبایی: زیبایی ظاهری شینگل یکی از مزایای این گونه از سقف ها است. این محصولات در طرح ها و رنگ های متنوع عرضه می شوند و به این دلیل مشکلی برای هماهنگ کردن آن ها با سایر اجزا و قسمت های ساختمان نخواهید داشت. پالت رنگی متنوع و طیف های رنگی مختلفی که پیش روی شما هستند، دست شما را در انتخاب کاملا باز خواهند گذاشت.
 • کیفیت بالا: این محصول از کیفیت فوق العاده ای بهره مند است و می تواند در برابر باد مقاومتی عالی ارائه دهد.
 • گارانتی عالی: گف ارائه دهنده بهترین گارانتی ها در این صنعت است و برای این محصول گارانتی مادام العمری در نظر گرفته شده است.
 • مقاومت زیاد: شینگل تیمبرلاین گف (GAF) با ویژگی مقاومت در برابر وزش باد تا ۲۰۹ کیلومتر بر ساعت، یکی از بهترین انتخاب ها برای مناطقی است که با وزش باد شدید رو به رو هستند.
 • ضخامت کم:شینگل GAF تا ۵۳ درصد ضخامت کمتری نسبت به سایر پوشش های ساختمانی دارد. این نشان دهنده ظرافت و سهولت کار با این مدل است.
 • قیمت مقرون به صرفه: هزینه ساخت سقف خانه زیاد است؛ اما استفاده از برخی متریال ها نیاز به هزینه کمتری دارد. شینگل گف نسبت به کیفیتی که ارائه می دهد هزینه معقول و مقرون به صرفه ای دارد.
 • افزایش ارزش خانه: مصالح و متریال هایی که در ساخت خانه استفاده می کنید، روی قیمت نهایی بنا تاثیر می گذارند. شینگل گف (GAF) به دلیل مقاومت بالا و تاثیر زیبایی شناسانه ای که روی ساختمان می گذارد، می تواند قیمت نهایی آن را افزایش دهد.
 • استفاده گسترده: همان طور که گفته شد، شینگل گف (GAF) بسیا محبوب است و به همین دلیل کاربرد گسترده ای در جهان دارد، این به این معنی است که پیمانکاران زیادی بر نحوه نصب آن مسلط هستند.

استاندارد ها و جوایز شینگل گف  (GAF)

استاندارد های شینگل تیمبرلاین از نظر کیفیت عبارت اند از:

 • Passes ASTM D7158, Class H
 • ASTM D3018 Type 1
 • ASTM D3161 Type 1, Class F
 • ASTM D3462
 • CSA A123.5-98

جوایز و نشان های شینگل تیمبرلاین عبارتند از:

جوایز و نشان های شینگل تیمبرلاین

 رنگ های پرطرف دار شینگل گف تیمبرلاین

timber

 سایر رنگ های گف تیمبرلاین

گالری تصاویر شینگل گف تیمبرلاین

customers