شینگل BP

شینگل به عنوان متداول ترین و زیباترین سقف شیب دار مورد توجه مشتریان قرار گرفته است، شرکت BP  با بیش از ۱۰۰ سال سابقه تولید انواع سقف شیبدار از جمله شینگل، همواره پیشرو در صنعت ساختمان کانادا بوده است و روز به روز در کنار صنایع بزرگ کانادا به عنوان پیشکسوت صنعت با شعار عملکرد بالا، یکپارچگی، نوآوری، کیفیت محصولات پیشرفت کرده است.

فرمولاسیون به کار رفته شده در لایه های شینگل شرکت BP  علاوه بر مقاومت بالا باعث ایجاد معماری زیبای سقف شیبدار خانه ها خواهد شد. اقتصادی بودن و برگشت سرمایه و مقاوم در برابر انواع شرایط آب و هوایی بخصوص در طوفان  و رنگ بندی متنوع باعث انتخاب هوشمندانه در خرید شینگل BP  خواهد شد. شرکت BP انواع شینگل کلاسیک را با قیمت مناسب و مقاومت بالا در برابر انواع شرایط آب و هوایی و گارانتی طولانی مدت ۲۵ الی ۳۰ ساله و حتی مادام العمر را به ارمغان آورده است.


مدل EVEREST 42

زیبایی و مقاومت بالای سقف شیبدار و کیفیت بالای لایه ها و ایجاد سایه روشن و رنگ آمیزی منحصر به فرد و پویا همراه با ظرافت بالا باعث تبدیل آن به یک محصول پرفروش شده است.

 

رنگ بندی شینگل مدل EVEREST 42

ابعاد شینگل مدل EVEREST 42

مدل شینگل MYSTIQUE 42

طراحی منحصر به فرد و ایجاد سایه روشن بر روی شینگل علاوه بر ایجاد ظاهر سه بعدی باعث نمایی مانند سنگ کاری را به سقف شیبدار می دهد که این ویژگی ها علاوه بر چشم نواز بودن، ظرافت خاصی را برای شینگل به ارمغان می آورد.

 

رنگ بندی شینگل مدل MYSTIQUE 42

ابعاد شینگل مدل MYSTIQUE 42

شینگل مدل YUKON SB

فایبرگلاس به کار رفته شده در این شینگل تک لایه بسیار مقاوم و با تکنولوژی پیش رفته Weather-Tite تولید شده است که باعث افزایش مقاومت و پایداری در مقابل انواع طوفان های شدید در هر نوع شرایط آب و هوایی شده است.سایه روشن های روی شینگل و  تنوع رنگ گسترده باعث شده است که مورد پسند هر نوع سلیقه ایی قرار گیرد.

 

رنگ بندی شینگل مدل YUKON SB

ابعاد شینگل مدل YUKON SB

 

 

 

customers